ما کلکسیون نمونه کارهای خود را به شما ارائه می کنیم

برخی از نمونه کارهای شرکت ما

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در ایپنا با بهترین متد های طراحی و بالاترین کیفیت با ساختاری قابل توسعه ارائه میگردد. باید در نظر داشت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی همانند احداث یک شعبه از آن فروشگاه حائز اهمیت است با این تفاوت که محدودیت مکانی و زمانی نمی شود برای آن قائل شد.

 
 

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به صورت حرفه ای و جذاب ، مهم ترین گام برای برندینگ به صورت آنلاین می باشد. یک وب سایت خوب همانند یک ویترین عمل میکند. و میتواند تاثی بسزایی در میزان اعتماد کاربر یا مشتری به آن شرکت باشد.                    

 
 

طراحی سایت پزشکی

مطلبی که میخوانید کاملا تخصصی و مختص جامعه پزشکان است. در ادامه این نوشته قصد داریم تفاهم نامه ای منطقی بین جامعه پزشکان و جامعه دیجیتال ایجاد کنیم! در ادامه با ما همراه باشید…

طراحی سایت خبری

سایت های خبری و سایت های اطلاع رسانی جزو پر بازدید ترین سایت ها در فضای اینترنت به حساب می آیند.

 
 

طراحی سایت املاک

مروزه اکثر افراد برای پیدا کردن جواب سوالات و برطرف کردن نیازشان به فضای مجای مراجعه میکنند. رجوع کسب و کار یه فضای مجازی باعث شده ، کسب و کار های بیشتری نیز به این فضا وارد شوند. یکی از ایم کسب و کار ها املاک و مشاوران املاک است.

 
 

طراحی سایت شخصی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.